Vše o mužské a ženské masturbaci


Masturbace se sprchou

Voda je schopna navolit toliko potěšení, že mnohým se může zdát skutečnost až neskutečná. Ve spojení sprchy a příjemného vodního mravenčení, naskakuje mnohým jedincům husí kůže již jen při představě. Kdo nezkusil, rozhodně by měl.

Kde všude je možné masturbaci sprchou provádět

Nejen v klasické sprše, ale nejčastěji ve vaně. Zde si napusťte vanu trochou horké vody a nechte se hýčkat tlakem vodní sprchy na citlivých místech. Bude to naprosto geniální, nadčasové a uvolňující. Jak jednotlivé trysky tlačí jemně na vaši kůži, tím lépe vnímáte své tělo, poznáváte to dobré a úžasné, užíváte si chvilky pro sebe, pro své potěšení. Samozřejmostí je i klasický sprchový kout, kde je možné vyzkoušet hned několik poloh použití sprchy, což ležení ve vaně neumožňuje.

Video - Luxusní masturbace sprchou

Masážní hlavice

Pokud má sprcha navíc masážní hlavici, je to dokonalost sama. Pulzující trysky dokážou vytvořit naprosto jedinečný tlak a v pravidelných intervalech působící na ženský klitoris je zárukou naprosté senzace. Najednou vám bude skvěle, úžasně a budete v nadpozemském ráji. Není dokonalejšího využití sprchy, než je právě tato. Masážní hlavici už proto do svého příbytku zakupte, bude se jistě hodit na volné chvilky samoty a rozkoše.

Úzká hlavice sprchy

Jestliže máte sbírku hlavic sprch, jistě by neměla chybět úzká hlavice, která se dostane na tajná místa, nejen na ženském, ale i mužském těle. Je naprostou senzací, když pulzující teplá voda dráždí vaše nejcitlivější místa, je to nalezení nového ráje. Hodně parády také udělá na řitním otvoru, zde nepohrdnou nápadem ani homosexuální páry mužů, kteří tak mohou a rádi oživí svůj sexuální život. Samozřejmě zde platí předem připravená hygiena, pakliže se akce provádí ve dvojici. O samotě si pak anální hru a vzrušení můžete užít podle svého.

Video - Orgasmus při masturbaci s hlavicí od sprchy

Jak používat sprchu

Nastavit správnou teplotu i sílu sprchy je základ. Obzvlášť u teploty by mohl být problém na citlivých místech. Takže opatrně, ať místo slasti vás nesvírají strasti. Jinak vám teplý a velice příjemný tlak, tryskající ze sprchy může přinést nečekané návaly orgasmů. Musíte své tělo hýčkat, dopřát mu potřebnou péči, poznávat ho a rozmazlovat a neskonalý okamžik, který vás přivede do naprostého ráje bude ten tu.

Požitek z trysek je jedinečný

Navíc budete svěží, čistí a dokonale uklidnění. Sprchu je potřeba se naučit používat jako další sexuální pomůcku v praktikách pro osamělé jedince, nebo i sólové hráče. Požitek z této činnosti bude zaručen. Navíc, když chvilky pro sebeuspokojování doplníte příjemnou atmosférou a nabuzením i páry kapek vína, či jiného oblíbeného alkoholického nápoje.

Nejlevnější SexShop

Akční slevy na stovky erotických pomůcek!

Kupte nyní v nejlvětším eshopu s vibrátory!

Doprava do ČR zdarma!

Záruka vrácení peněz.

Kompletní záruka v ČR. Nejlevnější na trhu!

Masturbace s vibrátorem

Masturbace s vibrátorem pomáhá nejedné ženě zjistit, jak funguje její tělo. Dokonce i zkušené padesátnice jsou často překvapeny, když vůbec poprvé vyzkouší vibrujícího pomocníka. Ženy používající pravidelně vibrátor při sexu snadněji dosahují orgasmu. To už stojí za to, nebo ne? Trénovat můžete s vibrátory, které mají opravdu skvělou ergonomii a jsou velmi levné.

Dále by Vás mohlo zajímat


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace