Vše o mužské a ženské masturbaci


Společná masturbace

Zmíníme-li se o společné masturbaci, je několik vysvětlení, jak vlastně taková společná masturbace probíhá. Může jít o partnerskou, nebo dokonce skupinovou masturbaci.

Co je společná masturbace

Pakliže člověk provádí sebeukájení na sobě, v přítomnosti partnera, to znamená, že jsou partneři spolu a každý provádí vlastní ukájení na sobě. Může se jednat o skvělou předehru, určitě oživení pro skomírající vztah, nebo prostě experiment, který může být dalším okořeněním vztahu. Často také partneři na sobě navzájem zkoumají, co ten druhý má rád právě tím, že provádí masturbaci na sobě a ten druhý jej vidí, provádí tudíž společnou masturbaci.

Co je vzájemná masturbace?

Lidé si často pojem společná masturbace pletou se vzájemnou masturbací, což je téměř totéž, tedy také partnerská masturbace, kdy jsou oba partneři spolu, nicméně u vzájemné masturbace provádí uspokojování partner na těle druhého partnera, partnerky. Takto si totiž většinou lidé společnou masturbaci vybaví, každopádně jde o vzájemnou masturbaci.

Před zahájením sexuálního života

Často společnou, nebo spíše vzájemnou masturbaci provádí mladí lidé, partneři, ještě před zahájením sexuálního života. Jde o jisté hry, kdy zkoumají svá těla, jak na co reagují a co se komu líbí. Často to i mladí používají právě proto, že si uvědomují případné následky z klasického pohlavního styku a tak se nejprve se vzájemně poznávají, téměř neškodnou vzájemnou masturbací.

Jako milostná předehra

Většina z těch, co společnou masturbaci používá, nebo alespoň občas, ji tak bere jako předehru, která může být návodem, jak dále má partner pokračovat. Autoerotika, tedy sebeukájení před partnerem je jistou možností, jak právě poukázat na svá citlivá místa, co se nám líbí a jak chceme, aby nás uspokojoval. Společná masturbace tak rázem může být skvělou formou, jak mít kvalitní sexuální život a bez nutných formulací partnerovi ukázat, jak na to.

Škola sexu, neboli společná masturbace

Přesně z těchto důvodů je společná masturbace často doplněním a to právě sexuálního života. Když už nevíte, jak okořenit vztah, může být autoerotika před partnerem skvělým řešením a receptem před skomírajícím milostným vztahem. Nesmíte dopustit, aby se právě váš sexuální život stal rutinní činností, která se provádí každý den ve stejnou dobu (nebo jednou týdně ve stejnou dobu), protože to je jen dokonalý návod, jak naprosto uzemnit erotiku, sexualitu a nechat to proplout do světa rutiny, bez chuti, zápalu a hry. Naopak společná masturbace může být geniálním návodem, třeba jako škola sexu, a to si je potřeba užít. Rozhodně je vhodné společnou autoerotiku zařadit do svého sexuálního života a užít si tak zvláštní a třeba i zajímavé chvilky.

Nejlevnější SexShop

Akční slevy na stovky erotických pomůcek!

Kupte nyní v nejlvětším eshopu s vibrátory!

Doprava do ČR zdarma!

Záruka vrácení peněz.

Kompletní záruka v ČR. Nejlevnější na trhu!

Masturbace s vibrátorem

Masturbace s vibrátorem pomáhá nejedné ženě zjistit, jak funguje její tělo. Dokonce i zkušené padesátnice jsou často překvapeny, když vůbec poprvé vyzkouší vibrujícího pomocníka. Ženy používající pravidelně vibrátor při sexu snadněji dosahují orgasmu. To už stojí za to, nebo ne? Trénovat můžete s vibrátory, které mají opravdu skvělou ergonomii a jsou velmi levné.

Dále by Vás mohlo zajímat


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace