Vše o mužské a ženské masturbaci


Vzájemná masturbace

Pro okořenění sexuálního života je jistě parádní udělat něco, co běžně neděláte. A tím může být třeba například právě vzájemná masturbace. Není to sice masturbace úplně v tom pravém slova smyslu, ale jedná se o akt, který je výtečný pro další hrátky.

Co je vzájemná masturbace

Masturbace je obecně sebeuspokojování, sebeukájení. Jenže co se týče vzájemné masturbace, provádíte prakticky to, co by si partner normálně „udělal“ sám, ale děláte to vy jemu, a on vám, zkrátka děláte to vzájemně, ukájíte se navzájem a to použitím jak rukou, tak dalších, například hraček a tak dále. Vzájemná masturbace je úžasná například pro perfektní nažhavení na samotný sex.

Rozdíl mezi vzájemnou a společnou masturbací

Pojem společná masturbace není totéž, co vzájemná masturbace, ač se lidé mylně domnívají, že je to totéž. Není, protože vzájemná masturbace je to, když uspokojujete toho druhého, kdežto společná masturbace je přesně sebeukájení na sobě, za přítomnosti jiného, partnera, nebo i někoho jiného. S nadsázkou a humorem je tak možné také okomentovat, že banda mužů třeba provádí společnou masturbaci, kdežto vzájemnou jen za předpokladu, že se jedná o gaye. Vzájemná masturbace je bližší, lepší pro požitek páru jako spolu, ne proti sobě.

Společná masturbace může přejít ve vzájemnou

Ano, je to dobré například v momentech, kdy oba partneři chtějí vědět, co ten druhý má rád a poté převezmou sami roli dotyčného. Páry to tak často i aplikují, že se dívají nejprve, co bude dělat ten druhý, jak se sebou pracuje, co dělá a tak dá návod partnerovi, jak má on pracovat, co dělat a co nevynechat, na co se zaměřit a tak dále. Rozhodně je to možností, jak si užít sexuální život, jak jej okořenit a jak tedy najít to, co potřebujete. Ztracenou vášeň i jiskru ve vztahu.

Kdy vzájemně masturbovat

Hodně techniku vzájemné masturbace využívají mladé páry, hodně i mladí lidé, kteří jsou, jak se říká ještě pod zákonem, nebo aspoň minimálně jeden z páru je. Vzájemná masturbace je možná, je to hra, která dost úzce souvisí se sexem, ale není to přímo pohlavní styk, tudíž v rámci mezí určitě ještě v pořádku. Mladé páry pokud spolu chtějí intimně žít, pak techniku, metodu využívají.

Připraví na sex

Navíc se skvěle připraví a pak následný pohlavní styk pro ně bude vrcholným zážitkem, často také mohou dosáhnout orgasmu a to společně. Perfektně na sexuální život je vzájemné poznávání formou vzájemné masturbace, rozhodně připraví. Není důvodem to mladým zakazovat, naopak je v tom podporovat, což je možná až přehnané, ale sex zkrátka souvisí s životem dospělého jedince.

Nejlevnější SexShop

Akční slevy na stovky erotických pomůcek!

Kupte nyní v nejlvětším eshopu s vibrátory!

Doprava do ČR zdarma!

Záruka vrácení peněz.

Kompletní záruka v ČR. Nejlevnější na trhu!

Masturbace s vibrátorem

Masturbace s vibrátorem pomáhá nejedné ženě zjistit, jak funguje její tělo. Dokonce i zkušené padesátnice jsou často překvapeny, když vůbec poprvé vyzkouší vibrujícího pomocníka. Ženy používající pravidelně vibrátor při sexu snadněji dosahují orgasmu. To už stojí za to, nebo ne? Trénovat můžete s vibrátory, které mají opravdu skvělou ergonomii a jsou velmi levné.

Dále by Vás mohlo zajímat


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace