Vše o mužské a ženské masturbaci


Ženská masturbace

U žen je poněkud složitější pro dosažení orgasmu. Jenže to neznamená, že je to absolutně pravdivá informace a navíc, že je to nemožné. Pokud se to umí a používá se správná technika, pak je ženská masturbace skvělou technikou, jak si užít chvilky sama pro sebe a to dokonale.

Fáma, která není pravdou

Dosáhnout u ženy vyvrcholení není nemožné. Tato fáma vznikla zcela jednoduše z toho důvodu, že při běžné souloži je to o něco složitější. Pokud milenec není dost vnímavý pro tělo partnerky a soustředí se zejména na své ukojení potřeb, pak je jasné, že orgasmus ženy bude abstraktní pojem. Dost často jsou muži také nedočkaví, nemají cit a mají jakousi utkvělou představu, že partnerčiny bradavky musí rozdrtit, rozkousat… a to není řeč o vagíně. Dámy, pokud si chcete užít orgasmu, musíte se zaměřit sama na sebe, na své potřeby a na svoji sebelásku.

Video - masáž klitorisu

Hodina jen pro vás

Berte to jako hodiny určené jen vám. až budete sama doma, s jistotou na nějakou dlouhou dobu, pak je ten pravý čas na sebelásku tak, jak má být. Udělejte si atmosféru, klidně i se sklenkou vína, a užijte si ten nejlepší čas jen pro sebe. Vnímejte své tělo, sahejte na něj, zkoušejte, co na něj platí, co je mu příjemné, co vás dráždí. Zapomeňte na okolní svět, teď je tu chvilka je pro vás.

Místo, které se nevynechává

Klitoris, jinak také známý poštěváček, je zázračné místo, které musíte prozkoumat co nejvíce. Zde se dozvíte, co vás dostává do tranzu a co je skvělé. Jemně jen masírujte, tlačte na něj, jakoby si jej osahejte ze všech stran. Klitoris je jakoby ženský penis a určitě znáte, jak muži milují jeho hýčkání. Podobně to mají ženy a tak se nebraňte použít hračky. Skvělé je sání, jemné, ale intenzivní. To většina z žen zbožňuje a ukájí se tím.

Video - Krásná dívka masturbuje

Mějte se ráda

Nebuďte zklamaná, pokud se vám nepodaří dosáhnout orgasmu okamžitě. Je to normální a běžné, že se to hned nemusí povést. Důležité je, abyste milovala své tělo, jemu rozuměla a s ním pracovala. Je potřeba, aby vás to nepřestalo bavit, zkoušejte různé techniky. Jsou ženy, kterým vyhovuje jemnější technika, a naopak jsou ty, co zbožňují tvrdší metody, rychlejší rytmus a dokonalost okamžiku je ta tu. Najděte to, co vás baví a používejte různé hračky, pomůcky. Skvělá je pro hledání toho správného například sprcha. Nechte se hýčkat vlastní touhou a sexualitou. Je tím, co máte ráda, bez omezování toho, kdy orgasmu dosáhne váš partner.

Nejlevnější SexShop

Akční slevy na stovky erotických pomůcek!

Kupte nyní v nejlvětším eshopu s vibrátory!

Doprava do ČR zdarma!

Záruka vrácení peněz.

Kompletní záruka v ČR. Nejlevnější na trhu!

Masturbace s vibrátorem

Masturbace s vibrátorem pomáhá nejedné ženě zjistit, jak funguje její tělo. Dokonce i zkušené padesátnice jsou často překvapeny, když vůbec poprvé vyzkouší vibrujícího pomocníka. Ženy používající pravidelně vibrátor při sexu snadněji dosahují orgasmu. To už stojí za to, nebo ne? Trénovat můžete s vibrátory, které mají opravdu skvělou ergonomii a jsou velmi levné.

Dále by Vás mohlo zajímat


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace